Oaza Rekolekcyjna to miejsce, w którym można uciec od zgiełku dnia codziennego. Położony w pięknym miejscu blisko morza, odwiedzający będą mogli podziwiać panoramiczne widoki na Zatokę Tajlandzką. Ci, którzy tu przyjeżdżają, nagradzani są wygodą, samotnością i spokojem.

Nie będziesz rozczarowany willami Retreat Oasis. Goście mogą wybierać spośród wielu różnych rodzajów pokoi i udogodnień, takich jak usługi spa, usługi concierge lub dostęp do prywatnego basenu bez dodatkowych kosztów.

Rekolekcje stają się coraz bardziej popularną opcją dla osób, które chcą uciec od zgiełku dnia codziennego. Istnieją rekolekcje dla każdego rodzaju osoby i dla każdego celu. Na przykład niektóre rekolekcje będą koncentrować się na uważności, podczas gdy inne mogą skupiać się na samorealizacji.

The Retreat Oasis to firma specjalizująca się w doświadczeniach odosobnieniowych, które badają miłość własną i wzmocnienie poprzez tworzenie nowych nawyków i rutyn.

Retreat Oasis to świetne miejsce na spotkanie zespołu i oderwanie się od pracy. Mogą skupić się na tym, co muszą zrobić, czyli zrelaksować się i zastanowić. Daje także nowe spojrzenie na wykonywaną przez nich pracę.

Personel rekolekcji zadba o wszystko, więc wszyscy pracownicy muszą się dobrze bawić. Można to zrobić poprzez różne działania, w tym jogę i medytację, a także eksplorację natury.

…uspokajające miejsce na ucieczkę od zgiełku dnia codziennego.

Potrzebujesz przerwy? Dołącz do nas na relaksujące rekolekcje w Miami na Florydzie. Oferujemy zarówno wille, jak i pokoje hotelowe do wynajęcia, z wieloma udogodnieniami, takimi jak zajęcia jogi, dni na plaży i lekcje surfingu.

Mamy atrakcyjne ceny dostępne od teraz do 20 grudnia! Zarezerwuj już dziś!

Ich domy są czyste, przestronne i dobrze wyposażone we wszystko, czego możesz potrzebować na wakacjach lub w podróży służbowej. Oferują różnorodne opcje dla osób, które chcą spędzić czas na świeżym powietrzu, a także dla tych, którzy chcą być blisko plaży lub posesji nad jeziorem. Domy są również przyjazne psom, więc nie martw się, jeśli planujesz zabrać ze sobą swojego psiego przyjaciela podczas pobytu!

Jedną z ich najlepszych cech jest wygoda dostępu do wszystkich tych różnych lokalizacji bez konieczności jeżdżenia po okolicy i martwienia się o znalezienie parkingu lub poruszanie się po korkach w nieznanym mieście! Wszystko, co musisz zrobić, to zarezerwować preferowaną lokalizację domu, a transport zostanie zorganizowany przez personel Retreat Oasis po przybyciu na lotnisko.

Upijanie się to oglądanie wielu odcinków programu telewizyjnego podczas jednego posiedzenia. Jednym z najlepszych sposobów na to jest przesyłanie strumieniowe ulubionych programów na Netflix lub Hulu, a następnie wyjazd na wakacje!

Co Święta Bożego Narodzenia mają wspólnego z oglądaniem nałogowo?

Wiele osób ma trochę wolnego czasu podczas wakacji, ponieważ wszyscy ich przyjaciele wyjechali do domu na zimę, szkoła została odwołana na ferie zimowe itp. Mając tak dużo wolnego czasu, niektórzy decydują się obejrzeć cały sezon swojego ulubionego serialu w jednym dzień!

Retreat Oasis to miejsce wyciszenia, relaksu i regeneracji sił. Ich rekolekcje obejmują zdrowe możliwości życia, zabiegi spa i odżywcze posiłki.

Co jest w menu?

Rekolekcje obejmują spersonalizowane plany żywieniowe i rozmowy na tematy zdrowotne prowadzone przez wewnętrznego lekarza holistycznego. Oferują również zajęcia jogi z pomocą certyfikowanego instruktora oraz 20 godzin masażu. Ma całkowicie organiczne dania wegetariańskie dla gości bezglutenowych lub wegańskich; istnieją również opcje mięsne dla tych, którzy spożywają produkty pochodzenia zwierzęcego.

W Retreat Oasis oferujemy naszym klientom rekolekcje i zawsze są one świetnym pomysłem.

Istnieje wiele powodów, dla których odosobnienia działają dobrze i często prowadzą do zwiększonej produktywności i kreatywności w miejscu pracy. Oto lista niektórych korzyści:

– Zmniejszony poziom stresu

– Zwiększona ostrość

– Poprawiona współpraca

– Silniejsze granice między życiem a pracą, zdrowsze relacje

Rekolekcje hrabstwa już wkrótce. Z radością ogłaszamy, że mamy nowe miejsce na nasze następne odosobnienie: Retreat Oasis w pięknej dolinie Ojai!