Długość i liczba uczestników tego wydarzenia nie są znane.

Celem tych rekolekcji jest wzmocnienie relacji z Bogiem i duszpasterstwa Retreat Oasis.

1) AG Home Church Retreat, chrześcijańskie centrum rekolekcyjne zlokalizowane w Bakersfield w Kalifornii, zaprosiło ludzi z różnych środowisk do wspólnych działań, takich jak uwielbienie, medytacja i modlitwa. Długość i liczba uczestników nie są obecnie znane.

2) Te rekolekcje zapraszają ludzi z różnych środowisk, aby spotykali się na różnych zajęciach, takich jak uwielbienie, medytacja i modlitwa. Celem jest wzmocnienie twojej relacji z Bogiem i duszpasterstwa Retreat Oasis.

Ludzie z całego świata przyjeżdżają do Retreat Oasis na duchową przerwę. Spędzają czas na modlitwie, medytacji i kontakcie z naturą. Rekolekcje to miejsce, do którego ludzie mogą uciec na chwilę od pędzącego świata i odmłodzić swoją wiarę.

AG Home Church Retreat to koedukacyjne, trzydniowe rekolekcje dla dorosłych w wieku szkolnym na stanowiskach kierowniczych.

Rekolekcje koncentrują się na uczniostwie i pracy kaznodziei, więc uczestnicy mogą zostać wyposażeni w zasoby do prowadzenia swojej posługi. Skupia się również na rozwoju duchowym, uczniostwie i przywództwie.

Rekolekcje są bezpłatne, ponieważ są sponsorowane przez wyznanie kościelne. Wszystko, czego potrzebujesz, to własne koszty transportu i posiłków (z wyłączeniem piątkowej kolacji).

Każdego dnia odbywa się wiele sesji, które są prowadzone przez duchownych z całego kraju, którzy specjalizują się w określonych obszarach służby. Będzie też kilku głównych mówców, którzy wygłoszą przemówienia specjalnie ukierunkowane na doskonalenie twoich umiejętności służby.

W tym roku AG Home Church świętował 25-lecie rekolekcjami w Retreat Oasis.

AG Home Church to organizacja kościelna, która wspiera kościoły na całym świecie w ich nawiązywaniu kontaktów, publikowaniu i nauczaniu. Wszystko zaczęło się od samotnej, oddanej pary w 1990 roku, która pragnęła zobaczyć, jak ludzie poznają Jezusa poprzez lokalne kościoły oparte na Biblii i aktywne ewangelicznie.

W ciągu tego ćwierćwiecza służby AG Home Church służyło ponad 3 milionom lokalnych kościołów w ponad 150 krajach, pomogło ponad 200 tysiącom pastorów założyć nowe kościoły, opublikowało ponad milion książek i artykułów, przeszkoliło ponad 30 tysięcy mocno wierzących ministerstwo na całym świecie.

Świętując te ostatnie 25 lat służby dla chwały Bożej i dobrej nowiny dla ludzi, korzystamy z okazji, aby spojrzeć w przyszłość na to, co Bóg zaplanował dla nas również na następne 25 lat.

W tym roku AG Home Church Retreat jest dla nas okazją do oderwania się od zgiełku codziennego życia i spędzenia orzeźwiającego, duchowego weekendu razem z naszymi rodzinami.

AG Home Church Retreat to rekolekcje religijne dla kościoła AG. Odbywa się we wspaniałym stanie Teksas i daje uczestnikom możliwość połączenia się z Bogiem, budowania relacji i wzmacniania wiary.

Słowo Rekolekcje zawiera ideę zrobienia sobie przerwy lub wycofania się ze swojej zwykłej pracy lub aktywności, aby odświeżyć się i wrócić silniejszym. Słowo oaza sugeruje żyzne miejsce na pustyni z wodą, palmami itp., miejsce schronienia lub odpoczynku – jest również używane w przenośni jako obraz nadziei i zbawienia.

Program rekolekcji AG Home Church to doskonała okazja, aby ludzie oderwali się od codziennych zajęć i spotkali się z innymi członkami w relaksującej atmosferze rekolekcji.

Jedną z głównych korzyści z tego odosobnienia jest to, że członkowie mogą uczyć się nowych umiejętności i rozwijać się w obszarach, których nie badali, będąc otoczonym przez innych, którzy podzielają podobne wartości.

AG Home Church Retreat to coroczne wydarzenie, które gromadzi członków kościoła w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jest to najczęściej odwiedzane i największe wydarzenie Dywizji Północnoamerykańskiej.

Domowe rekolekcje AG odbywają się od 1984 roku, kiedy to po raz pierwszy zostały zorganizowane przez dr Roya Taylora.

Retreat Oasis to pewny zakład na tegoroczne rekolekcje AG Home Church. Oferuje różnorodne domki i pokoje do wyboru, wszystkie z rustykalną i domową atmosferą.

Rekolekcje to miejsce, w którym można odpocząć, oderwać się od stresu życia i cieszyć się wiarą.

Rekolekcje nie polegają na znalezieniu odpowiedzi na wszystko. Pozwala jednak na pewien okres czasu, w którym możemy powiedzieć: „Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy; Zrobiłem to, co wiem, jak zrobić; a teraz zaufam Panu, który wie lepiej niż ja”.

Podczas naszego pobytu w Retreat Oasis znajdziesz zajęcia, które mają na celu zapewnienie duchowego wzrostu poprzez twórcze zajęcia i relaks.

Domowe rekolekcje kościelne to świetny sposób dla rodzin na ucieczkę od napiętych harmonogramów i nawiązanie więzi przy jednoczesnym wzmocnieniu wiary.

Retreat Oasis to usługa, która wykracza poza tradycyjne rekolekcje religijne, zapewniając ekskluzywne, pełne doświadczenia i rozrywki środowisko rekolekcyjne kościoła domowego. Dzięki Retreat Oasis możesz spersonalizować każdy aspekt swojego pobytu u nas i uczynić go tak luksusowym lub rustykalnym, jak tylko chcesz.

AG Home Church Retreat to miejsce, do którego wierzący mogą udać się, aby uciec od presji tego świata i połączyć się z podobnie myślącymi ludźmi.

Każdego roku setki członków kościoła spotykają się na jeden dzień nad jeziorem Junaluska w Karolinie Północnej, gdzie mogą spacerować po plaży i cieszyć się społecznością.

Oprócz umożliwienia uczestnikom odpoczynku i nabrania sił, rekolekcje zapewniają im również czas na odnowienie pasji do służby. Mają okazję doświadczyć, jak to jest, gdy robią dokładnie to, do czego powołał ich Bóg.