Retreat Oasis to rekolekcje online, które pozwalają użytkownikom zanurzyć się w świecie uspokajających dźwięków, pięknych krajobrazów i delikatnych ćwiczeń.

Retreat Oasis oferuje szereg opcji, w tym:

1) Różnorodne medytacje z przewodnikiem, joga i inne programy fitness dostępne na platformie, do których można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca za pośrednictwem dowolnego urządzenia z połączeniem internetowym.

2) Seria filmów prezentujących różne ćwiczenia i techniki medytacyjne, które są dostępne bezpłatnie na YouTube.

3) Wybór artykułów i książek o holistycznym wellness napisanych przez ekspertów w tej dziedzinie.

4) Rekolekcje dla dorosłych, którzy chcą oderwać się od gorączkowego życia zawodowego lub zebrać pieniądze na cele charytatywne. Mają rekolekcje w Nowym Jorku i Londynie, a wkrótce pojawi się więcej miejsc docelowych.

Retreat Oasis to miejsce dla ludzi, którzy doświadczają psychicznego, emocjonalnego i fizycznego cierpienia, aby przyjść i uzdrowić swoje ciała, umysły i dusze poprzez różne programy odnowy biologicznej. Oferują szeroki zakres usług, w tym terapię akupunkturą, terapię masażem, terapię uzdrawiania dźwiękiem, zajęcia jogi, zajęcia medytacji itp.

Ośrodek rekolekcyjny został założony przez ojca Vaughna Robertsa w 1994 roku, zainspirowany walką jego syna z chorobą afektywną dwubiegunową. Widząc brak zasobów w swojej społeczności, ale także potrzebę większej liczby opcji opieki w zakresie zdrowia psychicznego, zdecydował się otworzyć ośrodek odosobnieniowy.

Retreat Oasis to rekolekcje dla każdego, kto potrzebuje uciec od stresów życia. Istnieją zajęcia grupowe i sesje indywidualne, które mogą pomóc ludziom wzmocnić ich zdrowie psychiczne, odporność emocjonalną i ogólne samopoczucie.

Rekolekcje oferują różnorodne usługi, w tym sesje 1 na 1 z terapeutami i trenerami życia, zajęcia uważności, zajęcia jogi, wycieczki piesze, zdrowe posiłki, zajęcia fitness i wiele innych. Ceny wahają się od 250 do 800 USD w zależności od tego, do czego chcesz uzyskać dostęp.

Rekolekcje to mini-wakacje w miejscu z dala od zgiełku codzienności. Rekolekcje mogą obejmować wszystko, od jednodniowej wycieczki po tygodniowe wakacje.

The Retreat Oasis to przedsiębiorstwo społeczne z siedzibą w Irlandii, które zapewnia porady, szkolenia i konsultacje w zakresie uważności i psychologii pozytywnej. Prowadzi również rekolekcje, które mają na celu umożliwienie ludziom zdrowszego życia dzięki uważności.

W niedawnym artykule opublikowanym przez The Irish Times omówiono korzyści płynące ze świadomego życia oraz sposób, w jaki uważność może poprawić równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. W artykule omówiono w szczególności rekolekcje Retreat Oasis, ponieważ mają one na celu zapewnienie środowiska poświęconego rozwojowi osobistemu, oferując jednocześnie usługi hotelarskie, takie jak joga, warsztaty medytacyjne, zdrowe jedzenie, wieczorne medytacje i wiele innych.

Podróżni zawsze szukają miejsca na ucieczkę i relaks. Retreat Oasis zapewnia odwiedzającym takie przeżycie.

Retreat Oasis to ośrodek wypoczynkowy w Arizonie. Jest to spokojne i relaksujące miejsce, które oferuje jogę i inne sztuki kreatywne.

Retreat Oasis to miejsce, do którego możesz się udać, gdy potrzebujesz przerwy. To odosobnienie ma wiele różnych zajęć, które pomagają w dobrym samopoczuciu psychicznym. Mają też ogród uważności i małą bibliotekę, w której ludzie mogą prowadzić własne badania.

Retreat Oasis to centrum odosobnień i szkoła jogi w sercu Lasu Narodowego Sequoia w Północnej Kalifornii. Ośrodek odosobnieniowy położony jest głęboko w starożytnym lesie sekwojowym i obejmuje główną chatę z oknami sięgającymi od podłogi do sufitu, balkonami i widokiem na góry. Centrum odosobnień oferuje codzienne zajęcia jogi, warsztaty medytacyjne i nauki buddyjskie prowadzone przez buddyjskiego mistrza Thicha Nhata Hanha.

Retreat Oasis to rekolekcje dla tych, którzy chcą uciec od miejskiego życia i mieć możliwość relaksu.

Retreat Oasis to nowe odosobnienie otwarte w mieście Sarasota na Florydzie. Oferuje spokój i samotność dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta. Rekolekcje zostały otwarte w grudniu 2009 roku i obecnie zrzeszają ponad 400 członków.

The Retreat Oasis to rekolekcje dla kobiet, które szukają uzdrowienia i zrozumienia poprzez odpoczynek, ludzi i przyrodę.

Retreat Oasis ma dość długą historię. Pierwotnie był to luksusowy ośrodek wybudowany w 1926 roku, aby zapewnić tak potrzebne wytchnienie od stresów związanych z życiem i pracą w mieście. Ośrodek był domem dla wielu znanych osób ze względu na jego spokój i elegancki wystrój. Po bankructwie pod koniec lat 80. ośrodek stał opuszczony do 2005 r., kiedy to został otwarty jako prywatny klub wiejski z polem golfowym, kortami tenisowymi i basenem. Jednak w 2017 roku, po nieudanym utrzymaniu swojego majątku na czas (z powodu braku funduszy), klub nie spłacał rat kredytów hipotecznych i został przejęty przed zamknięciem na dobre w lipcu 2018 roku.