Zapraszamy Was wraz z cała Wasza rodziną do pięknego Rościnna na rekolekcje, które mają na celu pomóc Wam lepiej żyć razem, połączyć się i kształtować siebie nawzajem.

Animator Rodzin wyznaczy dla Was wspólnie planowane zajęcia, które są konstruowane w celu pogłębienia więzi z rodziną i zrozumienia siebie nawzajem. Ćwiczenia interaktywne, dopasowanie przedmiotów i projekty tworzenia ozdób mogą być czasami bardzo trudne, ale także okazują się być dużo bardziej przyjemnym doświadczeniem, niż można się spodziewać.

Bylibyśmy zaszczyceni Waszym przybyciem! Jesteśmy przekonani, że do końca rekolekcji poznacie swoje potencjały i wewnętrzną moc do budowania lepszych relacji w gronie rodzinnym.

Rościnna jest wyjątkowym miejscem, gdzie jest wiele rzeczy do odkrycia i możliwości do rozwijania się. Dlatego też z przyjemnością zapraszamy animatorów rodzin na rekolekcje, które odbędą się w niezwykłej scenerii naszej małej wsi i jej okolic. Będzie to doskonała okazja, aby poznawać siebie nawzajem oraz otaczającą Nas przyrodę.

W ramach rekolekcji zorganizujemy spotkanie z prowadzącymi dla animatorów rodzin, aby porozmawiać o tematach takich jak ustalanie priorytetów w budowaniu rodzinnych relacji, tworzenie trwałego połączenia między pokoleniami i narzucona struktura społeczeństwa ze spojrzeniem szerokim i kreatywnym.

Ponadto organizujemy również serię warsztatów dla twórczych duszy, gdzie każdy będzie mógł majsterkować, malować, tworzyć fantazyjne stroje oraz poszerzać swoje umiejętności relacji z bliskimi. Oprócz tego będzie można uczestniczyć we wspólnych grach terenowych, spacerować po śladach naszej historii oraz skorzystać z propozycji ogniska widokowego.

To będzie również doskonała okazja do pracy nad kreatywnymi pomysłami na odnowienie fizyczne lub afirmacji samego siebie. Będziemy wnosić elementy medytacji i ćwiczeń aby odpocząć, uspokoić umysł i poprawić samopoczucie.

Zapraszamy do sprawdzenia więcej szczegółów na naszej stronie internetowej lub do biura informacyjnego w Rościenne. Czekają na Was niesamowite atrakcje, pragniemy aby każda rodzina mogła spróbować nowych rzeczy oraz oderwać się od codziennych obowiązków i by się zrelaksowały. Do zobaczenia!

Jest to doskonała okazja, aby pogłębić swoją wiedzę na temat animacji rodzin i poznać cenne techniki i narzędzia, które pomogą Ci w pełni wykorzystać swoje umiejętności. Podczas rekolekcji będziemy uczyć się, jak tworzyć wspólne doświadczenia i spersonalizować program animacyjny dzięki nastawieniu procesu na budowanie relacji między uczestnikami.

Nauczymy się także jak tworzyć interaktywny program animacyjny, aby mógł on zaspokajać indywidualne potrzeby i potrzeby grupowe oraz jak go usprawnić i dopasować do różnych środowisk. Odwiedzimy lokalne organizacje, biorąc udział w programach społecznych, a także dowiemy się, jak identyfikować problemy wyzwane przez naszych klientów i dostarczać im kreatywnych rozwiązań.

To jedyna w swoim rodzaju szansa aby zwiększyć swoje umiejętności animatorskie i odnosi sukces oraz budować relacje z innymi animatorami na czacie networkingowej. To jest nie tylko okazja do poznania nowych ludzi i ich perspektyw, ale też wspaniała możliwości podróżowania. Wybierz się więc do Rościnna na niezapomniane rekolekcje!

Wszyscy animatorzy rodzin zapraszamy serdecznie do Rościnna na wyjątkowe rekolekcje! Przygotowaliśmy program, który pomoże Wam lepiej poznać siebie, innych oraz siły i jedność, którą tworzy obecność rodziny.

Przez cały tydzień odbędą się warsztaty obejmujące różne tematy związane z miłością, samopoznaniem, wiarą i życiem we wspólnocie. Będziemy również korzystać z metod aktywnego odpoczynku – piesze wycieczki po okolicy, gry i zabawy w terenie, konkursy kulinarne. Sprawi to, że czas spędzony na rekolekcjach będzie nie tylko edukacyjny, ale także inspirujący i relaksujący.

Na rekolekcje przybędzie także specjalny gość – kapłan lub osoba duchowna, która podzieli się swoją mądrością dotyczącą życia rodzinnego. Przygotuje także specjalne modlitwy oparte na treściach Pisma Świętego.